Upravit stránku

Jsme SafeDX, dceřinný podnik globálně působící společnosti Foxconn. Poskytujeme služby datového centra špičkové úrovně.
Využíváme výhradně infrastrukturu vlastního moderního datového centra umístěného v České republice. Datové centum bezvýhradně splňuje přísné požadavky prestižní certifikace Tier III a slouží tak jako základna pro poskytování širokého spektra IT služeb našim klientům působících v České republice a v Evropě.

Při podpoře rozvoje našich klientů čerpáme ze znalostí a inovací naší mateřské společnosti, ze silného kapitálového zázemí i ze zkušeností našich expertů. Propojujeme technickou expertizu s citem pro potřeby businessu a hluboké znalosti středoevropského prostředí se zkušenostmi globálně působící organizace. Jsme důvěryhodným a stabilním partnerem.

Dlouhodobě spolupracujeme s Hewlett Packard Enterprise. Našim posláním je poskytovat služby založené na využívání nejmodernějších technologií s vysokou mírou customizace. Naše služby jsou postaveny na expertíze, spolehlivosti a bezpečnosti, což jsou hodnoty, které partnerství s HPE bezezbytku naplňuje.

Nabídka kvalitních služeb se neobjede bez partnerství se špičkami v oboru. Produkty Intel jsou nedílnou součástí našeho datového centra a umožňují nám dodávat spolehlivá a výkonná řešení našim zákazníkům.

Používáme prověřená řešení s kvalitní podporou, proto jsme se stali partnerem SUSE, lídra v oblasti inovací open source software.
Nahoru